מטי חיפה
דף הבית

ניר דובדבני ובית הספר למכירות שהקים, מגיעים למט"י חיפה

בתכנית: סדנת מכירות שתתפרס על יום שלם ותיתן את הכלים הנדרשים

ניר דובדבני שנולד וגדל בקריות, הוא מנטור מבוקש להצלחה עסקית בכל הארץ. ניר מוביל לביצועי שיא אנשי מכירות ומנהלים בחברות החזקות במשק, ביניהן חברות תקשורת, שירותי בריאות, ביטוח, בנקים, חברות סיטונאות, קמעונאות ועוד.. 

מוביל עסקים קטנים בכל מגוון התחומים לשבירת יעדים והגדלת מחזורים דרך מקסום מכירות. הפעם - ניר מגיע לצפון עם סדנת מכירות שמתפרסת על יום שלם!

במסגרת הסדנא מעניק דובדבני את הכלים החשובים ביותר לכל איש מכירות לסגירת עסקאות בשיטתיות ברורה וחדה ובמסגרת של אנרגיה סוחפת ומלאת תשוקה!
בין היתר בסדנא: טכניקות מכירה יישומיות, כלים וידע מעשי להשגת יעדי מכירה גבוהים, הקניה והרחבה של דפוסי חשיבה ומיומנויות רלוונטיות לעולם העסקים העכשווי ועוד!

זו לא הפעם הראשונה של דובדבני בצפון ובמט"י חיפה, בכל המפגשים ניתן היה לראות בעלי עסקים, מנהלים ואנשי מקצוע מנוסים, ותיקים כחדשים, פעורי פה, לנוכח- השיטה, העוצמה, החדות ודרכי האימון המעשי של דובדבני, שהגיע לחיפה מתוך שליחות, לקדם את הצפון.

הסדנא מתאימה לשכירים ועצמאיים כאחד ולכל מי שמעוניין\ת להגדיל את רווחיו\ה ולהפסיק את הכאב היומיומי של המרדף אחר העסקה הלא סגורה.

ניר דובדבני: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם מט"י חיפה. חשוב היה לי מאוד להגיע לצפון במטרה להביא את השיטות היעילות ביותר למכירה עבור בעלי העסקים שזקוקים לידע נוסף בנושא. עשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ שלקחו חלק בסדנאות אלו מעידים על שינוי תפיסתי ועל גדילה מעשית מהותית במכירות שלהם, אני בטוח שפוטנציאל העסקים הצפוניים גבוה בעשרות אחוזים ולכן צריך להשקיע משאבים באיזור, מבחינתי זו שליחות אמיתית כמי שגדל וחונך בצפון", הוסיף דובדבני.